Kale Vizyon ile şimdi hayalinizdeki banyo gözle görebileceğiniz, dokunabileceğiniz kadar yakın!

anyonuzu tasarlama olanağı veren 'Kale 360' uygulamasından sonra, sektörde ilk kez hayata geçirdiğimiz sanal gerçeklik teknolojisini mağazalarımıza taşıyarak, hayalinizdeki banyoyu gözünüzün önüne getiriyor, banyonuzu satın almadan önce deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Banyonuzu değiştirmek istediğinizi ama nasıl bir sonuç elde edeceğinize dair belirsizliklerle dolu bir süreçten geçtiğinizi biliyoruz. Bu dijital dönüşümü aslında, sizlerin bu süreci daha eğlenceli, daha keyifli ve banyolarınızın neye dönüşeceğinden emin olarak geçirmeniz için gerçekleştiriyoruz.

1000 metrekarelik alanı 2 metrekareye sığdırarak mağazalarımızı sizlerin ayağınıza getirdiğimiz yeni "Kale Vizyon" teknolojisiyle, siz kullanıcılarımızın son derece etkili olduğu bir alan yaratıyoruz.

'Banyonuza dair bir karar vermeden önce gelin sanal gerçeklik gözlüğünden bakın' diyoruz çünkü beğendiğiniz ürünleri, kendi banyonuzdaki yerleşimiyle, gerçek mekan derinliğinde ve canlılığında deneyimlediğinizde, artık nasıl bir banyoya sahip olacağınızdan emin oluyorsunuz. Oculus gözlüğü ile adeta içinde dolaştığınız, mekanların her yerini rahatlıkla görüp inceleyebildiğiniz 'Kale Vizyon' uygulamasını, çok yakın bir zamanda tüm Kale mağazalarında kullanıma sunuyor olacağız.